biboo.cz 0
biboo.cz

 

AKČNÍ NABÍDKA

Možnosti platby

Platba Vaší objednávky

 

Twisto pro biboo.cz - Zboží ihned s platbou až za 14 dní!

Nakupte ihned a plaťte až po 14 dnech. Odložte si platbu za Váš nákup až do 5 000 Kč!

Vaše objednávka je expedována ihned po potvrzení a do e-mailu vám zašleme fakturu se splatností 14 dní. Chci vědět víc!

Platím s Twisto.cz. Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami twisto.cz a se zpracováním osobních údajů pro účely twisto.cz. Podmínkou využití této služby je věk 18+ a převzetí zboží zákazníkem.

https://www.twisto.cz/podminky/

 

Platební kartou online

Objednávku uhradíte Vaší platební kartou. Tímto způsobem biboo.cz obdrží platbu ihned a my můžeme Vaši objednávku okamžitě postoupit k vyřízení. V případě, že platba kartou neproběhne správně, zkontrolujte, prosím, zda máte kartu aktivovanou pro platby na internetu. Transakce kartou online probíhá přes platební bránu GP Webpay.

 

Bankovním převodem

Objednávku, prosím, uhraďte převodem peněz na účet č. 2401019182/2010. Informace k převodu obdržíte prostřednictvím e-mailu po potvrzení Vaší objednávky. Při platbě uvádějte, prosím, variabilní symbol, který obdržíte v potvrzujícím e-mailu. Zboží můžeme expedovat až po připsání peněz na účet.

 

Dobírkou

Objednávku uhradíte při převzetí zboží od dopravce. Našimi dopravci jsou společnosti DPD, Geis a Česká pošta. U společností Geis a Česká pošta je potřebné uhradit objednávku v hotovosti. U dopravce DPD je možná i platba kartou. Dopravci si účtují dodatečné náklady za tuto službu od 25 - 45 Kč.

Doprava zdarma
k nákupu nad 999 Kč.
Biboo dárky zdarma
k Vašemu nákupu.
Jsme tu pro Vás
Jsme vám k dispozici v pracovní dny mezi 8:00 – 17:00 hod.
Garance kvality
Těší nás, že se k nám často vracíte.